edward urszel dane 683/1974 co to znaczy

Konto URSZEL EDWARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 683/1974. Kontakt do Edward Urszel adres i

Informacje Edward Urszel archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Edward), nazwiska (np. Urszel), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-683/1974), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urszel edward to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 683/1974
Nazwisko: Urszel
Imię/imiona: Edward
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Edward Urszel Profil
Konto Edward Urszel Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urszel Edward) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Edward Urszel), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Edward Urszel może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urszel Edward pochopnie.

Obywatel Edward Urszel lista podobnych osób Urszela; Urszelowie; Edwrad; ludzie.

Dane osobowe Edward Urszel informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.