genowefa usclo dane 01000/962 co to znaczy

Konto UŚCISŁO GENOWEFA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01000/962. Kontakt do Genowefa Uścisło

Informacje Genowefa Uścisło archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Genowefa), nazwiska (np. Uścisło), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01000/962), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uscislo genowefa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01000/962
Nazwisko: Uścisło
Imię/imiona: Genowefa
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Genowefa Uścisło Profil
Konto Genowefa Uścisło Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uścisło Genowefa) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Genowefa Uścisło), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Genowefa Uścisło może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uścisło Genowefa pochopnie.

Obywatel Genowefa Uścisło lista podobnych osób Uścisłoa; Uścisłoowie; ludzie.

Dane osobowe Genowefa Uścisło informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.