mieczyslaw usidus dane 644/631 co to znaczy

Konto USIDUS MIECZYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 644/631. Kontakt do Mieczysław Usidus

Informacje Mieczysław Usidus archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Mieczysław), nazwiska (np. Usidus), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-644/631), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usidus mieczyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 644/631
Nazwisko: Usidus
Imię/imiona: Mieczysław
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Mieczysław Usidus Profil
Konto Mieczysław Usidus Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Usidus Mieczysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Mieczysław Usidus), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Mieczysław Usidus może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Usidus Mieczysław pochopnie.

Obywatel Mieczysław Usidus lista podobnych osób Usidusa; Usidusowie; Miezcysław; Mieczysłow; ludzie.

Dane osobowe Mieczysław Usidus informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.