zygmunt usinski dane 0912/989 co to znaczy

Konto USIŃSKI ZYGMUNT profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0912/989. Kontakt do Zygmunt Usiński adres

Informacje Zygmunt Usiński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zygmunt), nazwiska (np. Usiński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0912/989), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usinski zygmunt to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0912/989
Nazwisko: Usiński
Imię/imiona: Zygmunt
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zygmunt Usiński Profil
Konto Zygmunt Usiński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Usiński Zygmunt) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zygmunt Usiński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zygmunt Usiński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Usiński Zygmunt pochopnie.

Obywatel Zygmunt Usiński lista podobnych osób Usińksi; Usińskia; Usińskiowie; ludzie.

Dane osobowe Zygmunt Usiński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.