stanlaw usniacki dane co to znaczy

Konto UŚNIACKI STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/7102. Kontakt do Stanisław Uśniacki

Informacje Stanisław Uśniacki archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Uśniacki), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/7102), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usniacki stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/7102
Nazwisko: Uśniacki
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisław Uśniacki Profil
Konto Stanisław Uśniacki Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uśniacki Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Uśniacki), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Uśniacki może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uśniacki Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Uśniacki lista podobnych osób Uśniaski; Uśniaska; Uśniadzki; Uśniadzka; Uśniacka; Uśniaccy; Uśniakci; Uśniackia; Uśniackiowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Uśniacki informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.