henryk uszynski dane 0872/660 co to znaczy

Konto USZYŃSKI HENRYK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0872/660. Kontakt do Henryk Uszyński adres

Informacje Henryk Uszyński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Henryk), nazwiska (np. Uszyński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU--0872/660), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uszynski henryk to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0872/660
Nazwisko: Uszyński
Imię/imiona: Henryk
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Henryk Uszyński Profil
Konto Henryk Uszyński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uszyński Henryk) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Henryk Uszyński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Henryk Uszyński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uszyński Henryk pochopnie.

Obywatel Henryk Uszyński lista podobnych osób Uszyńksi; Uszyńskia; Uszyńskiowie; ludzie.

Dane osobowe Henryk Uszyński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.