jerzy uzdowski dane 644/3074 co to znaczy

Konto UZDOWSKI JERZY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 644/3074. Kontakt do Jerzy Uzdowski adres i

Informacje Jerzy Uzdowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jerzy), nazwiska (np. Uzdowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-644/3074), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uzdowski jerzy to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 644/3074
Nazwisko: Uzdowski
Imię/imiona: Jerzy
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Jerzy Uzdowski Profil
Konto Jerzy Uzdowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uzdowski Jerzy) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jerzy Uzdowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jerzy Uzdowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uzdowski Jerzy pochopnie.

Obywatel Jerzy Uzdowski lista podobnych osób Uzdowksi; Uzdowskia; Uzdowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Jerzy Uzdowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.