janusz wozniakowski dane co to znaczy

Konto WOŹNIAKOWSKI JANUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001121/2809. Kontakt do Janusz

Informacje Janusz Woźniakowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janusz), nazwiska (np. Woźniakowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001121/2809), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na wozniakowski janusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001121/2809
Nazwisko: Woźniakowski
Imię/imiona: Janusz
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Janusz Woźniakowski Profil
Konto Janusz Woźniakowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Woźniakowski Janusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janusz Woźniakowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janusz Woźniakowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Woźniakowski Janusz pochopnie.

Obywatel Janusz Woźniakowski lista podobnych osób Woźniakowksi; Woźniakowskia; Woźniakowskiowie; Januzs; ludzie.

Dane osobowe Janusz Woźniakowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby W.