marian wyrzykowski dane co to znaczy

Konto WYRZYKOWSKI MARIAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0833/528. Kontakt do Marian Wyrzykowski

Informacje Marian Wyrzykowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marian), nazwiska (np. Wyrzykowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0833/528), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na wyrzykowski marian to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0833/528
Nazwisko: Wyrzykowski
Imię/imiona: Marian
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Marian Wyrzykowski Profil
Konto Marian Wyrzykowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Wyrzykowski Marian) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marian Wyrzykowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marian Wyrzykowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Wyrzykowski Marian pochopnie.

Obywatel Marian Wyrzykowski lista podobnych osób Wyrzykowksi; Wyrzykowskia; Wyrzykowskiowie; Mraian; Morian; ludzie.

Dane osobowe Marian Wyrzykowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby W.