jerzy ugniewski dane 0218/3648 co to znaczy

Konto UGNIEWSKI JERZY. ROBERT profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0218/3648. Kontakt do Jerzy. Robert

Informacje Jerzy. Robert Ugniewski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jerzy. Robert), nazwiska (np. Ugniewski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0218/3648), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ugniewski jerzy to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0218/3648
Nazwisko: Ugniewski
Imię/imiona: Jerzy. Robert
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jerzy. Robert Ugniewski Profil
Konto Jerzy. Robert Ugniewski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ugniewski Jerzy. Robert) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jerzy. Robert Ugniewski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jerzy. Robert Ugniewski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ugniewski Jerzy. Robert pochopnie.

Obywatel Jerzy. Robert Ugniewski lista podobnych osób Ugniewksi; Ugniewskia; Ugniewskiowie; Jerzy. Borert; ludzie.

Dane osobowe Jerzy. Robert Ugniewski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.