genowefa urbanczyk dane co to znaczy

Konto URBAŃCZYK GENOWEFA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0855/1735. Kontakt do Genowefa Urbańczyk

Informacje Genowefa Urbańczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Genowefa), nazwiska (np. Urbańczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0855/1735), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanczyk genowefa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0855/1735
Nazwisko: Urbańczyk
Imię/imiona: Genowefa
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Genowefa Urbańczyk Profil
Konto Genowefa Urbańczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańczyk Genowefa) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Genowefa Urbańczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Genowefa Urbańczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańczyk Genowefa pochopnie.

Obywatel Genowefa Urbańczyk lista podobnych osób Urbańczyka; Urbańczykowie; ludzie.

Dane osobowe Genowefa Urbańczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.