maria urbaniak dane 0901/2186 co to znaczy

Konto URBANIAK MARIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0901/2186. Kontakt do Maria Urbaniak adres i

Informacje Maria Urbaniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Maria), nazwiska (np. Urbaniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0901/2186), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbaniak maria to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0901/2186
Nazwisko: Urbaniak
Imię/imiona: Maria
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Maria Urbaniak Profil
Konto Maria Urbaniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbaniak Maria) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Maria Urbaniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Maria Urbaniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbaniak Maria pochopnie.

Obywatel Maria Urbaniak lista podobnych osób Urbnaiak; Urbaniaka; Urbaniakowie; Mraia; Moria; ludzie.

Dane osobowe Maria Urbaniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.